O projektu

Spolková 13 je projekt výstavby 17 unikátních jednotek – bytů, penthousů a studií. Původní budova byla postavena v roce 1908 a prošla kompletní rekonstrukcí o velmi vysokých standardech pod autorským dohledem architekta Filipa Wichereka.

Do vašeho nového domova vstoupíte prosklenými dveřmi. Prostorná chodba vás zavede ke vchodu do Uliční budovy a na parkoviště se šesti krytými parkovacími místy. Uliční budovu od Dvorní, kam je možné dostat se propojovacími mosty, odděluje malá terasa. Do všech apartmánů vede moderní výtah. K dispozici je celkem 9 parkovacích míst pro auta. Šest z nich je umístěno v polouzavřeném nevytápěném prostoru mezi budovami, který je částečně otevřený okolnímu světu. Parkovácí stání nejsou mezi sebou jednotlivě uzavřená. Další dvě místa se nacházejí před domem a jedno zcela kryté parkovací místo ve vedlejší ulici Přadlácké. Centrální vytápění budov zajišťuje teplárenský systém města Brna. Jedná se o ekologické a nákladově efektivní řešení. Horní patra – penthousy mají klimatizaci. Všechna okna mají třívrstvou skleněnou výplň.

Vybavení

Co je součástí?

Byty jsou dokončeny
ve vysokých standardech

Vstupní dveře
jsou 210 cm
vysoké

Interiérové dveře
Sapeli Elegant
Komfort 

Stěny jsou
vymalovány
bíle

Podlahy
Vinyl Tarkett
Arkadia Brown

Nadstandardní
vybavení
koupelen

Kuchyňský kout není součástí vybavení. V bytě je připraveno připojení na teplou/studenou vodu, odpad a elektrické rozvody. Na přání vám můžeme pomoci s návrhem a realizací vaší vysněné kuchyňské linky a nabídnout vám cenově dostupnou variantu na míru.

O architektovi

Ing. arch. Filip Wicherek

Wicherek architekti zajišťují individuální služby v oblasti návrhů a interiérového poradenství, spolupracují s vybranými projekčními kancelářemi při tvorbě projektu interiéru a exteriéru staveb, vizuálního stylu, designu. Našim klientům již od r. 2002 poskytujeme komplexní spektrum služeb. Od prvotní ideové fáze až po autorský dozor nad realizací díla.

crossmenu