Byt Uliční 1

Podlaží
1NP
Plocha
64.1 m2
Dispozice
2+1
Cena
CZK 7,692,000
Rezervováno

Prostorný luxusní byt o rozloze 64,1 m2 otevírá vstupní hala s prádelním koutem a vstupem do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Další dveře vedou do velmi praktické kuchyně. V kuchyni se nachází vstup do prostorného obývacího pokoje a rozloze téměř 20 m2 a do ložnice o rozloze 15 m2 s přistavěnou šatnou.

Ke stažení
Plánek bytu (PDF)
Bytové standardy (PDF)
Detaily

Platby a podmínky

V případě vážného zájmu o některé z těchto krásných míst, je možné byt rezervovat po dobu 30 dnů na základě rezervační smlouvy, poplatek činí 50 000 Kč. Do 30 dnů od podpisu rezervace dojde k uzavření kupní smlouvy, v této fázi je splatných 10 % z kupní ceny (záloha 50 000 Kč se odečítá).
Dalších 40 % z celkové ceny je splatných po dokončení hrubých stavebních prací. Ty se považují za dokončené po položení střechy a osazení oken a vstupních dveří (předpoklad květen 2022). Kompletní kupní cena je splatná při podpisu konečné kupní smlouvy (cca listopad 2022).

Do ceny se nezahrnuje vybavení, které je vyobrazeno na vizualizacích, ani volitelné doplňky a kuchyň. Vyobrazené vizualizace mají informativní charakter.
Byt Uliční 1

Poptávkový formulář

V případě zájmu o tento byt se nám neváhejte ozvat pomocí objednávkového formuláře.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených údajů. Informace budou použity pouze pro potřeby k vyřízení vaší poptávky.

crossmenu