Byt Uliční 1

Podlaží
1NP
Plocha
64.1 m2
Dispozice
2+1
Cena
CZK 7,692,000

Prostorný luxusní byt o rozloze 64,1 m² otevírá vstupní hala s prádelním koutem a vstupem do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Další dveře vedou do velmi praktické kuchyně. V kuchyni se nachází vstup do prostorného obývacího pokoje a rozloze téměř 20 m² a do ložnice o rozloze 15 m² s přistavěnou šatnou.

Ke stažení
Plánek bytu (PDF)
Bytové standardy (PDF)
Detaily

Platby a podmínky

V současné ekonomické situaci se mnoho lidí obává velkých záloh, protože se obávají, že projekt nebude dokončen. V našem případě máme projekt financovaný až do úplného dokončení.

K financování projektu tedy nepotřebujeme vaši zálohu.

Pokud si přejete koupit jeden z našich bytů, stačí jedna jednorázová akontace ve výši 200 000 Kč. Ta je splatná při podpisu rezervační smlouvy. Dále tato částka zůstane na zablokovaném účtu u našeho právníka nebo právníka, kterého si vyberete.

Zůstatek kupní částky je splatný při podpisu konečné smlouvy, až bude budova plně dokončena.

Do ceny se nezahrnuje vybavení, které je vyobrazeno na vizualizacích, ani volitelné doplňky a kuchyň. Vyobrazené vizualizace mají informativní charakter.
Byt Uliční 1

Poptávkový formulář

V případě zájmu o tento byt se nám neváhejte ozvat pomocí objednávkového formuláře.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených údajů. Informace budou použity pouze pro potřeby k vyřízení vaší poptávky.

crossmenu