Byt Uliční 10

Podlaží
4NP
Plocha
82.8 m2
Dispozice
4+kk
Cena
CZK 10,530,000

Tento penthous se nachází ve čtvrtém a pátém nadzemním podlaží. Do bytu se vchází přes prostornou a prosvětlenou chodbu, na které se nachází vstup na toaletu. Světlý rozlehlý obývací pokoj se skládá z logicky uspořádaného prostoru pro kuchyňský kout a vstupu na velký balkon o rozloze 9,9 m2 orientovaný na jih. Na schodiště v obývacím pokoji navazuje horní patro, kde se nachází dvě klimatizované ložnice a koupelna s druhou toaletou. K penthousům patří vyhrazené volitelné parkovací místo.

Ke stažení
Plánek bytu (PDF)
Bytové standardy (PDF)
Detaily

Platby a podmínky

V případě vážného zájmu o některé z těchto krásných míst, je možné byt rezervovat po dobu 30 dnů na základě rezervační smlouvy, poplatek činí 50 000 Kč. Do 30 dnů od podpisu rezervace dojde k uzavření kupní smlouvy, v této fázi je splatných 10 % z kupní ceny (záloha 50 000 Kč se odečítá).
Dalších 40 % z celkové ceny je splatných po dokončení hrubých stavebních prací. Ty se považují za dokončené po položení střechy a osazení oken a vstupních dveří (předpoklad květen 2022). Kompletní kupní cena je splatná při podpisu konečné kupní smlouvy (cca listopad 2022).

Do ceny se nezahrnuje vybavení, které je vyobrazeno na vizualizacích, ani volitelné doplňky a kuchyň. Vyobrazené vizualizace mají informativní charakter.
Byt Uliční 10

Poptávkový formulář

V případě zájmu o tento byt se nám neváhejte ozvat pomocí objednávkového formuláře.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených údajů. Informace budou použity pouze pro potřeby k vyřízení vaší poptávky.

crossmenu