Byt Uliční 11

Podlaží
4NP
Plocha
75.1 m2
Dispozice
2+kk
Cena
CZK 9,840,000

Tento penthous se nachází ve čtvrtém a pátém nadzemním podlaží. Do bytu se vchází přes prostornou a prosvětlenou chodbu, na které se nachází vstup na toaletu. Světlý rozlehlý obývací pokoj se skládá z logicky uspořádaného prostoru pro kuchyňský kout a vstupu na velký balkon o rozloze 13,8 m² orientovaný na jih. Na schodiště v obývacím pokoji navazuje horní patro, kde se nachází klimatizovaná ložnice.

Ke stažení
Plánek bytu (PDF)
Bytové standardy (PDF)
Detaily

Platby a podmínky

V současné ekonomické situaci se mnoho lidí obává velkých záloh, protože se obávají, že projekt nebude dokončen. V našem případě máme projekt financovaný až do úplného dokončení.

K financování projektu tedy nepotřebujeme vaši zálohu.

Pokud si přejete koupit jeden z našich bytů, stačí jedna jednorázová akontace ve výši 200 000 Kč. Ta je splatná při podpisu rezervační smlouvy. Dále tato částka zůstane na zablokovaném účtu u našeho právníka nebo právníka, kterého si vyberete.

Zůstatek kupní částky je splatný při podpisu konečné smlouvy, až bude budova plně dokončena.

Do ceny se nezahrnuje vybavení, které je vyobrazeno na vizualizacích, ani volitelné doplňky a kuchyň. Vyobrazené vizualizace mají informativní charakter.
Byt Uliční 11

Poptávkový formulář

V případě zájmu o tento byt se nám neváhejte ozvat pomocí objednávkového formuláře.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených údajů. Informace budou použity pouze pro potřeby k vyřízení vaší poptávky.

crossmenu