Byt Uliční 6

Podlaží
3NP
Plocha
66.3 m2
Dispozice
3+kk
Cena
CZK 7,956,000

Tento prostorný útulný byt o rozloze 66,3 m² se nachází ve třetím nadzemním podlaží a nabízí veškerý prostor a luxus. Vstupní hala s místem pro pračku a sušičku nabízí přístup do koupelny se sprchovým koutem, do samostatné toalety a do hlavní ložnice. Na druhé straně chodby se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem. Odtud se dostanete do ložnice druhé.

Ke stažení
Plánek bytu (PDF)
Bytové standardy (PDF)
Detaily

Platby a podmínky

V současné ekonomické situaci se mnoho lidí obává velkých záloh, protože se obávají, že projekt nebude dokončen. V našem případě máme projekt financovaný až do úplného dokončení.

K financování projektu tedy nepotřebujeme vaši zálohu.

Pokud si přejete koupit jeden z našich bytů, stačí jedna jednorázová akontace ve výši 200 000 Kč. Ta je splatná při podpisu rezervační smlouvy. Dále tato částka zůstane na zablokovaném účtu u našeho právníka nebo právníka, kterého si vyberete.

Zůstatek kupní částky je splatný při podpisu konečné smlouvy, až bude budova plně dokončena.

Do ceny se nezahrnuje vybavení, které je vyobrazeno na vizualizacích, ani volitelné doplňky a kuchyň. Vyobrazené vizualizace mají informativní charakter.
Byt Uliční 6

Poptávkový formulář

V případě zájmu o tento byt se nám neváhejte ozvat pomocí objednávkového formuláře.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených údajů. Informace budou použity pouze pro potřeby k vyřízení vaší poptávky.

crossmenu