Byt Uliční 8

Podlaží
3NP
Plocha
45.9 m2
Dispozice
1+kk
Cena
CZK 5,508,000

Tento byt se nachází ve třetím nadzemní podlaží a kombinuje výhody studia s výhodami většího bytu. Prostorná chodba nabízí vstup do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Za chodbou se nachází prostor pro pračku a sušičku a vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Ložnice je od obývacího pokoje částečně odstíněna pro zajištění dostatečného soukromí.

Ke stažení
Plánek bytu (PDF)
Bytové standardy (PDF)
Detaily

Platby a podmínky

V případě vážného zájmu o některé z těchto krásných míst, je možné byt rezervovat po dobu 30 dnů na základě rezervační smlouvy, poplatek činí 50 000 Kč. Do 30 dnů od podpisu rezervace dojde k uzavření kupní smlouvy, v této fázi je splatných 10 % z kupní ceny (záloha 50 000 Kč se odečítá).
Dalších 40 % z celkové ceny je splatných po dokončení hrubých stavebních prací. Ty se považují za dokončené po položení střechy a osazení oken a vstupních dveří (předpoklad květen 2022). Kompletní kupní cena je splatná při podpisu konečné kupní smlouvy (cca listopad 2022).

Do ceny se nezahrnuje vybavení, které je vyobrazeno na vizualizacích, ani volitelné doplňky a kuchyň. Vyobrazené vizualizace mají informativní charakter.
Byt Uliční 8

Poptávkový formulář

V případě zájmu o tento byt se nám neváhejte ozvat pomocí objednávkového formuláře.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených údajů. Informace budou použity pouze pro potřeby k vyřízení vaší poptávky.

crossmenu